Právnik – junior

Transparency International Slovensko

Miesto práce
Bajkalská 25, 827 18 Bratislava 212, Bratislava
Termín nástupu
01.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1000 eur mesačne plus štvrťročné odmeny podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce bude:
- poskytovanie rád občanom
- príprava podaní na súdy a správne orgány
- rešerše právnych predpisov a judikatúry
- komunikácia so správnymi orgánmi
- analytická práca

- práca pre pobočku najvplyvnejšej svetovej protikorupčnej mimovládnej organizácie
- prax v neziskovom sektore
- skúsenosť s koordináciou projektov
- neformálna atmosféra, flexibilita, v prípade potreby homeoffice

- termín na podanie prihlášky vrátane sprievodných dokumentov: 15. 4. 2018
- nástup od 1. 5. 2018

Požadované dokumenty:
o životopis,
o motivačný list,
o súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania,
o prípadová štúdia (2-3 strany) - kritické zhodnotenie možnosti spracúvať osobné údaje zverejnené vo verejných registroch (ako podklad použite rozhodnutie Ministerstva dopravy/http://transparency.sk/wp-content/uploads/2018/03/zadanie.pdf/, okrem zhodnotenia podľa aktuálne účinnej právnej úpravy sa zamyslite aj nad vplyvom nariadenia GDPR na riešenie problému)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

- vhodné aj pre absolventa; prax výhodou; hlásiť sa môžu aj študenti štátnicujúci v máji/júni 2018
- orientácia v platnom práve, záujem o verejné právo výhodou
- analytické myslenie
- prirodzenoprávne uvažovanie
- orientácia v aktuálnom politickom a spoločenskom dianí
- vítané: znalosť ďalších jazykov, záujem o správne právo, ústavné právo, verejné obstarávanie a právo EÚ

Transparency International Slovensko je najvplyvnejšou protikorupčnou neziskovou organizáciou na Slovensku. Je súčasťou siete Transparency International, ktorá je najrešpektovanejšou svetovou protikorupčnou organizáciou. Viac o projektoch a organizácii na www.transparency.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3343338  Dátum zverejnenia: 23.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 eur mesačne plus štvrťročné odmeny podľa výkonu