vedúci montáže a servisu

Transmisie engineering

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/hod.Výška mzdy je závislá od osobných schopností, praxe, výkonov a prínosu pre spoločnosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo ťa na tejto pozícii čaká?

- budeš riadiť, organizovať a koordinovať montážne činnosti a servisné činnosti;

- postaráš sa o koordináciu činnosti subdodávateľov pri realizácii zákaziek;

- zabezpečíš plynulý priebeh práce a efektívnu organizáciu tímu montážnych a servisných pracovníkov;

- na starosti budeš mať plánovanie a sledovanie časového plánu montážnych a servisných prác;

- postaráš sa aj o kontrolu kvality vykonanej práce;

- budeš zabezpečovať špecifikáciu pre potrebné náhradné diely a vystavovať úlohy na dodanie materiálu do nákupcov alebo vlastnej výroby;

- budeš vypracovávať kalkulácie a cenové ponuky na servisné činnosti a náhradné diely;

- budeš komunikovať so zákazníkmi;

- budeš vykonávať činností zamerané na odhad, plánovanie a kontrolu technických úloh súvisiacich s obstaraním, rokovaním, plánovaním a riadením zákaziek;

- v prípade potreby budeš vedieť zastúpiť alebo nahradiť servisného mechanika pri realizácii zákazky.

- stabilné zamestnanie a možnosť kariérneho rastu;
- zaškolenie na pracovnú pozíciu;
- zvýšenie platu po skúšobnej dobe;
- príplatok za nočné zmeny, nadčasy, víkendy a sviatky;
- príspevok pri narodení dieťaťa;
- zabezpečené pracovné odevy a OOPP vrátane ich čistenia;
- finančný príspevok na stravu;
- služobný telefón;
- preplatenie povinnej vstupnej lekárskej prehliadky;
- možnosť čerpania náhradného voľna, pružná pracovná doba po dohode.

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem zamestnať sa v našej spoločnosti a zašlú nám svoje CV.

Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí vyhovujú našim kritériám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Čo od Teba očakávame:

- skúsenosti s vedením tímu montážnych pracovníkov;

- odbornú spôsobilosť podľa vyhlášky č. 508/2009 §22 - bude výhodou;

- znalosť anglického jazyka - výhodou - nie je však podmienkou;

- vyžadujeme nielen manuálnu zručnosť, ale aj zodpovedný prístup k práci;

- ochota cestovať je absolútnou nevyhnutnosťou.

- pohony, priemyselné prevodovky a strojné zariadenia podľa požiadavky
- pohony a zariadenia pre ČOV
- výskum, vývoj, projekčná a inžinierska činnosť
/podrobnejšie informácie na: www.transmisie.sk/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4846727  Dátum zverejnenia: 4.6.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/hod.