Operátor a programátor 5-osého obrábacieho stroja v strojárskej kusovej výrobe

Transmisie engineering

Miesto práce
Komenského 19, Martin
Termín nástupu
ASAP
1 250 - 1 800 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od skúseností a schopností uchádzača po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná pracovná náplň:
CNC nastavovač, programátor CNC pre zákazkovú výrobu
- príprava na prácu, kontrola pracoviska a stroja,
- čítanie výkresovej a technickej dokumentácie,
- spracovanie postupu výrobných sústružených dielov,
- príprava programov v CAM EDGECAM pre obrábanie dielov na 5-osom obrábacom centre,
- programovanie stroja priamo na stroji v programe HEIDENHAIN pri výrobe jednoduchých dielov a prác,
- nastavenia a zriadenie stroja,
- meranie a kontrola vyrobených dielov,
- manipulácia s materiálom,
- vykonávanie pravidelnej údržby strojov v zmysle plánu údržby stroja, príp. upozornenie na
potrebu vykonania údržby v prípade, že ju nemôže vykonať sám,
- dodržanie plánu výroby na stroji.

- stabilné zamestnanie a možnosť kariérneho rastu;
- zaškolenie na pracovnú pozíciu;
- zvýšenie platu po skúšobnej dobe;
- príplatok za nočné zmeny, nadčasy, víkendy a sviatky;
- príspevok pri narodení dieťaťa;
- zabezpečené pracovné odevy a OOPP vrátane ich čistenia;
- stravovacia karta, resp. finančný príspevok na stravovanie;
- služobný telefón /vybrané pracovné pozície;
- preplatenie povinnej vstupnej lekárskej prehliadky.

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme kandidátom, ktorých neoslovíme. Ich materiály budú v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

B

- prax v strojárskej výrobe (okrem absolventov VŠ, technologického odboru) - vítaná;
- skúsenosti z tvorby programov pre CNC stroje v CAD programoch - vítané;
- znalosť operačného systému obrábacích strojov FANUC - vítaná;
- čítanie výkresovej dokumentácie,
- základy metrológie,
- znalosť cudzích jazykov je vítaná (Anglicky, Nemecky)

- pohony, priemyselné prevodovky a strojné zariadenia podľa požiadavky
- pohony a zariadenia pre ČOV
- výskum, vývoj, projekčná a inžinierska činnosť
/podrobnejšie informácie na: www.transmisie.sk/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marta Hanusová
Tel.: +421948918225
E-mail: poslať životopis
ID: 4830394  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac