Konštruktér/Technológ

Transmisie engineering

Miesto práce
Mudroňova, Martin
Termín nástupu
ASAP
1 200 - 2 000 EUR/mesiacMzda pozostáva zo základnej zložky mzdy od 1100 €, a pohyblivej zložky mzdy. Výška mzdy je zároveň závislá od osobných schopností, praxe, výkonov a prínosu pre našu spoločnosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Konštruktér:

- práca v programe Creo Parametric 3.v. a vyšší;

- podieľa sa na vývoji a konštrukcii prevodoviek a/alebo rôznych strojných zariadení podľa požiadaviek zákazníka;

- tvorba "technickej časti ponuky";

- tvorba "konštrukčnej dokumentácie";

- zavádzanie zmien do konštrukčnej dokumentácie;

- spoluúčasť pri výrobe, montáži a skúškach zariadenia;

- spoluúčasť pri servisnom zásahu u zákazníka.

alebo

Technológ:

- kusová a malosériová strojárska výroba – zváranie, sústruženie, frézovanie do 5 osí, brúsenie, montáž,

- návrh technologického postupu výroby dielov, zváraných konštrukcií, vypracovanie kalkulácií,

- komunikácia s konštruktérmi ohľadom technických riešení,

- práca v podnikovom informačnom systéme, tvorba a udržiavanie dokumentácie a záznamov),

- spolupráca na dokumentácii riadenia výrobného procesu,

- určuje základnú technológiu a v spolupráci s konštruktérom rozhoduje o použití materiálov, polotovarov,

- realizuje požadované zmeny a odchýlky v technologickej dokumentácii,

- stanovuje normy času;

- vykonáva výpočty a objektivizáciu výkonových noriem,

- stabilné zamestnanie a možnosť kariérneho rastu;
- zaškolenie na pracovnú pozíciu;
- dobrý pracovný kolektív;
- zvýšenie platu po skúšobnej dobe;
- príplatok za nočné zmeny, nadčasy, víkendy a sviatky;
- príspevok pri narodení dieťaťa;
- zabezpečené pracovné odevy a OOPP vrátane ich čistenia;
- stravné lístky;
- služobný telefón /vybrané pracovné pozície;
- preplatenie povinnej vstupnej lekárskej prehliadky.

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem zamestnať sa v našej spoločnosti a zašlú nám svoje CV.

Kontaktovať budeme tých uchádzačov, ktorí budú vyhovovať našim kritériám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- dobré vedomosti z oblasti návrhu a výpočtu pohonov a konštrukcie strojných zariadení;

alebo

- dobré vedomosti z oblasti technológií mechanického opracovania konštrukčných ocelí, základné vedomosti z oblasti chemicko-tepelného spracovania konštrukčných ocelí, prehľad na trhu výrobných kooperácií na Slovensku,

- ochota ďalej sa vzdelávať, prezentačné a komunikačné schopnosti;

- pohony, priemyselné prevodovky a strojné zariadenia podľa požiadavky
- pohony a zariadenia pre ČOV
- výskum, vývoj, projekčná a inžinierska činnosť
/podrobnejšie informácie na: www.transmisie.sk/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marta Hanusová
Tel.: +421948918225
E-mail: poslať životopis
ID: 4829587  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac