Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy

TRANSMET SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Francúzsko, Belgicko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 900 - 2 300 EUR/mesiac750 EUR brutto mesačná mzda + 45 EUR stravné/deň + 10 EUR vreckové/deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň vodiča MKD
Medzinárodná preprava BE, FR, DE, NL,
Preprava aj zo Slovenska
Plachtové návesy( ADR nevozíme)
Znalosť cudzieho jazyka vítaná, nie je však podmienkou
Práca len cez deň (žiadne nočné jazdy)

Zvyšovanie základnej hrubej mzdy:
Po 2 rokoch 780 EUR brutto
Po 5 rokoch 800 EUR brutto
Po 8 rokoch 850 EUR brutto
Po 10 rokoch 900 EUR brutto
Po 2 odpracovaných rokoch zvýšenie vreckového na 15 EUR/deň
Turnusy 3+1, 6+2, alebo podľa dohody(4+1, 5+1, 5+2...)
Preprava zo SK do BE a späť Mercedesmi Sprinter, všetky sedadlá polohovateľné
Vozidlá SCANIA - maximálne 4-ročné - servis a opravy výhradne autorizovaným servisom Scania
Spoločnosť s viac ako 13-ročnou tradíciou

Nástup podľa dohody, v prípade záujmu kontaktovať na tel. č. 0915 627 254

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B, C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Transmet Slovakia s.r.o. je prepravnou spoločnosťou s viac s takmer 15-ročnou tradíciou. Spoločnosť pôsobí v oblasti medzinárodnej kamiónovej dopravy v krajinách Európskeho hospodárskeho priestoru a dopravu realizuje vlastným vozovým parkom. Vďaka jej neustálemu rastu má spoločnosť momentálne 40 zamestnancov a vďaka stabilným zákazkám v rámci celej Európy rastie naďalej.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3769466  Dátum zverejnenia: 23.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 900 - 2 300 EUR/mesiac750 EUR brutto mesačná mzda + 45 EUR stravné/deň + 10 EUR vreckové/deň