Farmaceut - Odborný zástupca zodpovedný za veľkodistribúciu liekov

TRANSMEDIC SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Lazovná 68, 974 01 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborný zástupca zodpovedný za veľkodistribúciu liekov zodpovedá za:
- zaobchádzanie s liekmi v súlade s platnou legislatívou
- sledovanie aktuálnej legislatívy v oblasti zaobchádzania s liekmi a zdravotníckymi pomôckami, pravidelné školenie zamestnancov farmaceutického úseku
- kvantitatívnu a kvalitatívnu kontrolu dodávok liekov do skladu a vyskladnených dodávok liekov odberateľom
- kontrolu správnosti balení liekov v súlade s platnou legislatívou
- kontrolu dodržiavania predpísaných skladovacích podmienok a hygienických zásad pri skladovaní liekov a vedenie záznamov o podmienkach skladovania liekov
- zaznamenávanie, evidenciu a riešenie dodávateľských a odberateľských reklamácií
- inventarizáciu skladových zásob
- spoluprácu s výrobcami farmaceutických výrobkov, odberateľmi a štátnymi orgánmi
- vykonávanie interných auditov v spolupráci s manažérom kvality
- zabezpečovanie správnosti výrobnej dokumentácie
- vypracovanie štandardných pracovných postupov, schvaľovanie špecifikácií, spôsobov odberu vzoriek, postupov skúšania a pracovných postupov, ktoré súvisia s veľkodistribúciou a zabezpečovaním kvality
- kontrolu uskutočňovania validácií a údržby, ktorá sa robí vo veľkodistribúcii a vo výrobe v rozsahu úpravy balenia liekov

• Príjemné pracovné prostredie
• Stabilná a prosperujúca spoločnosť
• Adekvátne ohodnotenie
• Možnosť osobného a profesijného rozvoja

Požadujeme minimálne 2 roky praxe v lekárenstve alebo v distribúcii liekov.
Ďakujeme všetkým záujemcom o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať budeme však len záujemcov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

• Zodpovednosť a precíznosť
• Samostatnosť a schopnosť viesť samostatne jednotlivé procesné úkony

Hlavným predmetom činnosti spoločnosti TRANSMEDIC SLOVAKIA, s.r.o. je veľkodistribúcia humánnych liekov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1889866  Dátum zverejnenia: 6.10.2014