Front office špecialista/ka v prekladateľskej agentúre

Translata, spol. s r.o.

Miesto práce
Aupark Tower, Einsteinova, Petržalka
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiac+ mesačné bonusy, polročná a koncoročná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prečo Translata:

Sme Translata, najúspešnejšia slovenská prekladateľská spoločnosť so slovenskou a zahraničnou klientelou, na trhu máme veľmi dobré meno už 15 rokov, ktoré si s hrdosťou budujeme. Pracujeme s novými technológiami, učíme sa najnovšie trendy, uľahčujeme a pomáhame klientom s jednoduchými prekladmi až po preklady e-shopov a medzinárodnou expanziou prostredníctvom našich služieb.

Prečo pracovať v našom tíme:

Otvárame skvelú príležitosť na pozícii, kde je možnosť naučiť sa veľa nového a rozvíjať sa do budúcnosti.
Pozícia, ktorú obsadzujeme, je vstupnou bránou pre klientov do našej spoločnosti, preto privítame do tímu príjemnú a komunikatívnu osobu, ktorá bude v dennom kontakte s našimi zákazníkmi, poskytne im informácie o službách a cenách, pomôže im zorientovať sa vo svete úradných prekladov a prekladov rôznych dokumentov a textov.
Klientov máme aj zo zahraničia, preto znalosť anglického jazyka určite využiješ, či už keď klienti prídu osobne alebo napíšu email alebo budú komunikovať cez chat.
Jednoducho je to pozícia, kde je veľa komunikácie, musíš mať rada/rád prácu s ľuďmi, byť ochotný/á im pomôcť, poradiť, vyjsť v ústrety.
Na druhej strane, budeš zastrešovať aj administratívne úlohy, pracovať s hotovosťou, zadávať objednávky do systému, triediť poštové zásielky, preberať a odosielať kuriérske balíčky.
Postupne sa budeš môcť naučiť viac zo sveta projektového manažmentu, zastrešovať nové prekladateľské projekty, prípadne iné projekty, podľa toho na čo máš talent a v čom sa chceš rozvíjať.
Či už si absolvent alebo máš skúsenosti, ak sa vidíš na tejto pozícii, pošli nám svoj životopis.

Čo ponúkame:

Ponúkame zaujímavý bonusový systém, tvoje odmeny budú závisieť od tvojej snahy a úsilia počas hodnoteného mesiaca, polročné a ročné odmeny sú podielom na výsledku firmy.
Aktívnu komunikáciu v anglickom jazyku
Prácu v priateľskom tíme, ktorý človeka podrží, povzbudí, motivuje
Príjemné pracovné prostredie v Aupark Tower
Firemné športové akcie a teambuildingy, spoločné raňajky, ovocie v kancelárii, záleží nám na kvalitnom životnom štýle
Multisport kartu, ktorú využiješ pri svojich športových aktivitách, ale aj pri relaxe

Ak si sa našiel/našla v popise práce, pošli nám svoj životopis, za čo vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

prekladateľstvo, tlmočníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak si absolvent odboru prekladateľstvo/tlmočníctvo, veľmi radi si prečítame tvoj životopis, ale môže mať úspech aj absolvent iného odboru, všetko závisí od prístupu a motivácie pre nás pracovať.
Dôležitý je multitasking, je to pozícia, kde sa určite nebudeš nudiť.
Základom je zákaznícka orientácia a príjemné vystupovanie.
Budeš postupne pracovať samostatne na svojich úlohách a projektoch, samozrejme po tréningu a zaškolení
Originálne myslenie, schopnosť prispievať vlastnými nápadmi.
Nie sme veľká spoločnosť, ak si tímový hráč s priateľskou povahou, budeš sa hodiť k našim súčasných kolegyniam a kolegom.

KDE JAZYK ROZDEĽUJE, MY SPÁJAME
Sme hrdí na to, že pomáhame ľuďom komunikovať.

Spoločnosť Translata je profesionálna prekladateľská agentúra, ktorá na prekladateľskom trhu úspešne pôsobí už od roku 2005. Požiadavky zákazníkov vybavuje tím jazykových nadšencov, ktorí nadovšetko stavajú kvalitu poskytovaných služieb a čestnosť. Spolupracujeme so špičkovými prekladateľmi a naši zákazníci sa môžu maximálne spoľahnúť na prvotriednu podporu našich skúsených projektových manažérov. Naši zamestnanci sú našimi najdôležitejšími aktívami. Vysokú kvalitu poskytovaných jazykových služieb poskytujeme aj vďaka dôkladnému výberu prekladateľov, rozsiahlym kontrolným mechanizmom a excelentnému riadeniu projektov. Naši zákazníci si vážia, že im dokážeme zabezpečovať kvalitné preklady v rôznych jazykových kombináciách, na ktorých pracujú vysokokvalifikovaní prekladatelia s rozsiahlymi skúsenosťami v danom odbore.

viac o nás: https://www.translata.sk/o-nas

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4174466  Dátum zverejnenia: 4.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac