Vodič MKD

TRANSGEM SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Dialnicna cesta, Bratislavský kraj, okres Senec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
600 € az 780 € zaklad+ diety od 55€ do 62 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vodič MKD v rámci EU - hlavne Benelux, Francuzsko , ale aj obcas Slovensko, Madarsko,Česká republika
-preprava tovaru s plachtovymi navesmi (nie ADR), tahace MERCEDES + VOLVO
-turnusy 6 + 2 alebo 3+1
-zaklad 600 € (az do 780 €)+ diety (nastupné diety 55 €, zvysenie az do 62 €) vyplácané 2x do mesiaca (10 a 23 kazdy mesiac) platba NACAS
-priplatok za pracu v noci
-Na firme: kuchyňa, sprcha, skriňa,izby, dodavka k dispozicii..
-dodržiavanie nariadenia 561/2006
- odchody zo Senca firemnou dodavkou s moznostou parkovat osobne auto v Senci na firme
- moznost nastupu do prace aj na firme v Senci na kamion
- komunikacia v slovencine

-Diety vyplacane 2x do mesiaca
-Finančná istota
-stabilné zamestnanie
-zabezpečenie prevádzky palivovými kartami a automatické platenie mýta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

C, E

-spoľahlivosť
-flexibilita
-seriózny prístup k práci
-ochota pracovať
-doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča
-doklad o psychickej spôsobilosti vodiča

medzinárodná kamiónová doprava

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3192561  Dátum zverejnenia: 20.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 € az 780 € zaklad+ diety od 55€ do 62 €