Vodič autobusu skupina D

Transfer Service, s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 2 300 EUR/mesiaczáleží podľa typu pracovného pomeru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu do nášho teamu na pozíciu Šofér autobusu.
Hlavnou náplňou práce:
Šofér autobusu, ktorý prevažne zabezpečuje transfery na letiská: Viedeň - Bratislava - Budapešť - Brno.
PODMIENKA - vodičský preukaz typu D ( !! ), vyžaduje sa komunikatívna znalosť anglického jazyka, dobrá znalosť Bratislavy

Zašlite nám, prosím, štrukturovaný životopis na e-mailovú adresu [email protected] - pokiaľ spĺňate vyššie uvedené požiadavky, t.j. vodičský preukaz skupiny D, komunikatívna znalosť anglického jazyka & dobrá znalosť Bratislavy.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, D

Počet rokov praxe

2

Vodičský preukaz skupiny D ( !! )
Komunikatívna znalosť anglického jazyka ( na dennej báze )
Vysoko reprezentatívne vystupovanie
Flexibilita
Samostatnosť
Orientačné schopnosti
Zodpovednosť
Vodičský preukaz min. 5 rokov ( aktívny vodič !! )
Bezúhonnosť

Ponúkame komfortnú prepravu plne klimatizovanými luxusnými limuzínami Mercedes-Benz s Wi-Fi pripojením, ktoré vás privezú na miesto určenia včas a pohodlne. Garantujeme profesionalitu, bezpečnosť, diskrétnosť, spoľahlivosť vybavenia každej objednávky a spokojných zákazníkov.

Špecializujeme sa na letiskové transfery, svadobné taxi, prenájom limuzín.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Romana Beňová
Tel.: +421917860083
E-mail: poslať životopis
ID: 3382521  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac