Vodič VZV - pracuj pre úspešnú firmu a buď úspešný aj práve ty - ubytovanie zabezpečíme - mzda od 1000€

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
Dohodou
840€ + mesačný bonus 131€ + nočný príplatok + príplatky za prácu cez víkend + príplatok za zmennosť +príspevok na dopravu a príplatky nad rámec zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • nákladka a výkladka kamiónov
  • premiestňovanie materiálu, ukladanie paliet do stohov/regálov
  • zásobovanie výrobných liniek
  • informovanie GAP lídera o všetkých aktuálnych a potencionálnych problémoch

  • práca v rýchlo rastúcej firme
  • príležitosť pre kariérny rozvoj
  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • stravovanie v jedálni za výhodné ceny
  • sociálny program
  • možnosť ubytovania sa v blízkosti firmy

V prípade, že Vás ponuka zaujala ma neváhajte kontaktovať na telefónom čísle 0948 940 610, prípadne pošlite svoj životopis na e-mailovú adresu: [email protected], alebo mi rovno napíšte na FB Messengeri:
@TopJobSlovakia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť vďaka 33.000 člennému tímu v 31 krajinách vykázala v roku 2017 obrat v hodnote miliárd Eur a je svetovým lídrom v oblasti Automotive a Environment. Firma je svetovým lídrom v oblasti výroby vonkajších panelov a modulov áut – najmä nárazníkov, spojlerov a zadných dverových modulov. V súčasnosti dodáva pre viac ako 70 celosvetových výrobcov áut a tvorí ju viac ako 22.000 zamestnancov v 83 lokalitách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Skladník

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • min. 2 ročná prax na VZV ( podmienkou)
  • platný preukaz VZV ( podmienkou)
  • spoľahlivosť
  • zručnosť
  • zodpovednosť
  • ochota pracovať na 3 zmeny

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
Dohodou

Ing. Peter Slovák

[email protected]

Mám záujem
ID: 3578267  Dátum zverejnenia: 14.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 840€ + mesačný bonus 131€ + nočný príplatok + príplatky za prácu cez víkend + príplatok za zmennosť +príspevok na dopravu a príplatky nad rámec zákona