Stabilná práca vo výrobe - práca na 2 alebo 3 zmeny- zabezpečená strava + doprava a ubytovanie Zdarma!

Miesto práce
Komárno
Termín nástupu
ASAP
Základná mzda 735€ + 20% variabilná zložka (147 €) = 882 + príplatky za víkendy, nadčasy a sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • montovanie moderných autosedačiek
  • kontrola kvality výrobkov, materiálov aj komponentov pred montážou
  • obsluha strojov a zaradení vo výrobnom procese

  • 110,25€ mesačný výkonnostný bonus
  • 36,75€ dochádzkový bonus za mesiac
  • zabezpečená teplá strava vo firemnej jedálni
  • Zálohy každý týždeň v pondelok na účet
  • príplatok za nočné zmeny
+ príplatky za prácu počas sviatkov
  • pomoc pri vybavovačkách na úradoch práce, prípadne s exekútormi
  • tréningové centrum
  • Doprava ZDARMA zabezpečená zo smeru:
A:Iža,Komárno,Hadovce,Kameničná,Štagnóca,Kolárovo,Neded,Vlčany,Šaľa,Galanta,Sládkovičovo, Pusté Úľany, Pavlice - Voderady
B:Hlohovec,Šulekovo,Trakovice,Bučany,Trnava,Zeleneč - Voderady
C:Jelka,Senec, Pezinok,Blatné, Cífer, Hrnčiarovce n./Parnou- Voderady

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie. Chceli by sme nadchnúť práve Vás!!! Určite nás neváhajte kontaktovať!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosti s prácou v automobilovom priemysle výhodou
  • manuálna zručnosť

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Miesto práce
Komárno
Termín nástupu
ASAP

Ing. Peter Slovák

[email protected]

Mám záujem
ID: 3550234  Dátum zverejnenia: 4.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda 735€ + 20% variabilná zložka (147 €) = 882 + príplatky za víkendy, nadčasy a sviatky