Nenáročná práca v automobilke - mzda od 840€ + stravné lístky, zálohy (Montážnik)

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
Ihneď
690€+ mesačný bonus do výšky 150€ = 840€ / po skúšobnej dobe 720€ + mesačný bonus do výšky 150€ = 870€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • jednoduchá práca na montáži nárazníkov v automobilovom priemysle
  • obsluha strojov a zariadení
  • pracovníkov zaškolíme

stabilná práca na TPP
  • možnosť čerpania finančných záloh už po prvom odpracovanom týždni
  • mesačný bonus do výšky 150 EUR
  • bonusový systém 100€/mes. po 6tich mesiacoch
  • 13.plat
  • príplatky za prácu nadčas a v noci nad rámec stanovený Zákonníkom práce
  • stravné lístky v hodnote 3,60€/deň
  • vzdelávanie zamestnancov (zvyšovanie kvalifikácie)
  • kariérny rast
  • doprava z niektorých lokalít

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je významným dodávateľom plastových komponentov do automotive priemyslu s už 60. ročnou tradíciou.
Do nového modulového centra v Trnave hľadáme nových kolegov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výroba

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
Ihneď

Ing. Peter Slovák

[email protected]

Mám záujem
ID: 3543752  Dátum zverejnenia: 10.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 690€+ mesačný bonus do výšky 150€ = 840€ / po skúšobnej dobe 720€ + mesačný bonus do výšky 150€ = 870€