Nájdite si super prácu ešte dnes!

Operátor výroby - nástup ihneď- zvýšené mzdy! + doprava a ubytovanie Zdarma!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba špičkových sedačiek pre svetové automobilové značky:
• montáž dielov, obsluha montážnej linky
• ochota vo viaczmennej prevádzke
• kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu

  • stabilná práca na trvalý pracovný úväzok
  • 110,25€ mesačný výkonnostný bonus
  • 36,75€ dochádzkový bonus za mesiac
  • možnosť čerpania záloh
  • zabezpečená teplá strava
  • pracovné oblečenie a obuv
  • vzdelávanie zamestnancov (zvyšovanie kvalifikácie)
  • tréningové centrum
  • príplatky za nadčasy, víkendy a sviatky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť , pre ktorú je pozícia obsadzovaná je jedna z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov. V roku 2017 spoločnosť oslávila svoje 100. výročie na trhu práce.

Automobilka, ktorá stabilne dosahuje najlepšie výsledky !

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Rimavská Sobota
Termín nástupu
ASAP
Základná mzda 735€ + 20% variabilná zložka (147 €) = 882 + príplatky za víkendy, nadčasy a sviatky

Kontaktujte nás:

Kontaktná osoba:
Ing. Peter Slovák
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 3518836  Dátum zverejnenia: 19.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda 735€ + 20% variabilná zložka (147 €) = 882 + príplatky za víkendy, nadčasy a sviatky