Hľadáme prípravárov s okamžitým nástupom. Mzda až 1100 € + stravné lístky!

Transfer Personalmanagement k. s.

Miesto práce
Nitra
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
695 € + možnosť vyššieho základu, motivačná odmena od 175 €, príplatky za nočné zmeny, príplatky za nadčasy, za nepretržitý režim, za odpracovaný sviatok až 130 %, stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava nástrojov pre zoraďovačov do lisov

- práca vhodná najmä pre mužov
- stabilné zamestnanie so zmluvou na TPP
- mzda až 1100 €
- ďalšie navýšenie po šiestich mesiacoch
- stravné lístky na každej zmene
- konzultant k dispozícii 5x v týždni
- pomoc pri vybavovačkách na úradoch práce, prípadne s exekútormi

Všetci uchádzači budú kontaktovaní telefonicky. V prípade otázok nás môžete kontaktovať na telefónnych číslach 0948 186 912 alebo 0948 418 151, prípadne nám rovno zašlite svoj životopis na adresu: recruiting@transfer-personal.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť, pre ktorú je pracovné miesto obsadzované, bola založená pred viac ako sto rokmi a svojím pôsobením na trhu výrazne ovplyvnila aj históriu Slovenského priemyslu. V súčasnosti je spoločnosť úspešným dodávateľom pre automobilový priemysel a nachádza sa v troch európskych krajinách. Spolu zamestnáva viac ako tisíc zamestnancov.

Miesto výkonu práce je v Dolných Krškanoch. Priamo pred firmou je zastávka autobusov a asi 15 minút pešo aj vlaková stanica. Vo vzdialenosti asi 6 km sa nachádza mesto Nitra, kde nájdete množstvo nákupných centier a iných voľnočasových aktivít.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť
- komunikatívnosť
- skúsenosť s prácou so žeriavom
- žeriavnický preukaz
- preukaz na VZV
- preukaz viazača bremien

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 24 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie. Chceli by sme nadchnúť práve Vás!!! Určite nás neváhajte kontaktovať!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

TRANSFER International Staff
Račianska 96
831 02 Bratislava
ID: 3414528   Dátum zverejnenia: 8.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   695 € + možnosť vyššieho základu, motivačná odmena od 175 €, príplatky za nočné zmeny, príplatky za nadčasy, za nepretržitý režim, za odpracovaný sviatok až 130 %, stravné lístky