Účtovník/ka, nástup ihneď, 2-3 dni v týždni

Transfer Personalmanagement k. s.

Miesto práce
Veľké Leváre
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
500 príp. dohodou podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

kontrola a zaúčtovanie faktúr,
spracovanie platieb,
záznamy DPH,
podpora tímu pri ukončení obchodného roka.

-možnosť získať skúsenosti z medzinárodnej firmy
-možnosť dohody pracovných dní

V prípade záujmu mi zašlite životopis v anglickom a slovenskom jazyku na emailovú adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť v rodinnom vlastníctve, ktorá už viac ako 75 rokov patrí medzi popredných výrobcov vysoko kvalitných a technologicky náročných drôtov, káblov a vodičových zväzkov pre automobilový a výťahový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - pokročilý

Odborné skúseností v oblasti účtovníctva, skúsenosti so SAP požadované výhodou

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 24 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie. Chceli by sme nadchnúť práve Vás!!! Určite nás neváhajte kontaktovať!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

TRANSFER personalmanagement
Račianska 96
831 02 Bratislava
ID: 3391103   Dátum zverejnenia: 16.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   500 príp. dohodou podľa skúseností