Vedúci oddelenia výroby okien - Práca na TPP, vedenie ľudí, skvelý plat

Transfer Personalmanagement k. s.

Továrenská 4244/64 Dubnica nad Váhom, Ilava, Trenčiansky kraj, okres Ilava
Termín nástupu
ihned
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponuka práce v stabilne rozvíjajúcej sa firme v Dubnici nad Váhom.

* Vedenie personálu
* Riadenie a dodržiavanie výrobného procesu, výrobného plánu
* Koordinácia výroby po spustení konštrukcií, výrobných a skúšobných pokynov
* Komunikácia s inými oddeleniami
* Koordinácia školení a zvyšovanie kvalifikácie výrobného personálu

* stabilná práca
* práca na TPP

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať na telefónnych číslach 0948 418 151 alebo 0948 186 912, prípadne nám rovno zašlite svoj životopis na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

ALUTECH Slowakei s.r.o. bola založená v roku 2002 ako dcérska spoločnosť koncernu Salzburger Aluminium AG. S viac ako 1300 zákazníkmi po celom svete, medzitým aj najväčšími producentmi automobilov v Európe, sa koncern SAG etabloval ako jeden z najdôležitejších výrobcov hliníkových komponentov pre osobné a úžitkové automobily, autobusy a koľajové vozidlá.

Okolie Dubnice nad Váhom je vo voľnom čase vhodné aj pre turistiku. Neďaleko Dubnice nad Váhom sa nachádza tiež mesto dýchajúce históriou - Trenčín, ktorého najznámejšou pamiatkou je istotne Trenčiansky hrad.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojarstvo/automobilový priemysel

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

SAP - expert

* skúsenosti z oblasti montáže, výroby okien
* skúsenosti s personálnym manažmentom
* skúsenosti s vedením ľudí

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 24 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie. Chceli by sme nadchnúť práve Vás!!! Určite nás neváhajte kontaktovať!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

TRANSFER International Staff
Račianska 96
831 02 Bratislava
ID: 3335246   Dátum zverejnenia: 14.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohodou