Nájdite si super prácu ešte dnes!

Montážny pracovník/-čka - plat od 665€, 13. a 14. plat, doprava zdarma

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • montáž svetlometov
  • obsluha strojov a zariadení
  • práca na linke

Prečo pracovať práve pre nás?
  • možnosť čerpania záloh
  • koordinátor v závode od pondelka do piatka
  • pomôžeme aj s vybavovačkami na úradoch práce, prípadne s exekútormi

* 13. a 14. plat
* práca na 3-4 zmeny
* doprava do závodu ZDARMA
* odmena za odporučenie zamestnanca
* stravovanie v závode 0,90€ a výber z 5-tich jedál + nadštandard
* firemné akcie , večierky, zájazdy
* vstupenky na športové podujatia, kultúrne akcie, plaváreň, masáže

Informácie o výberovom konaní

Vaše žiadosti a životopisy zasielajte na e-mailovú adresu
[email protected] alebo [email protected] prípadne sa na ponuku informujte telefonicky na telefónnych číslach: 0948 186 912, 0948 940 307

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je členom rodiny nemeckého koncernu, ktorý je popredným svetovým dodávateľom v oblasti automobilového priemyslu. Predovšetkým sa zameriava na výrobu a montáž svetlometov do áut. Spolu s výrobným závodom v Nemecku a Mexiku patrí ku kľúčovým závodom koncernovej divízie svetiel v oblasti signálnych svietidiel.

Pokojné slovenské mestečko Bánovce nad Bebravou Vám poskytne všetko, čo potrebujete pre život od rôznych obchodov až po voľnočasové aktivity, ktoré sú skutočne pestré. V okolí mesta môžete tiež nájsť viacero historických pamiatok.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automobilový priemysel,výroba dopravných prostriedkov

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • prax vo výrobe výhodou
  • spoľahlivosť
  • ochota zaučiť sa a pracovať v 3 zmennej prevádzke
  • presnosť pri dodržiavaní postupov

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ihned
530 €/mes. + príplatky za nočné zmeny, výkonnostná odmena, dochádzkový bonus, príplatok za 4-zmenku, doprava ZDARMA, odmena za odporučenie zamestnanca
ID: 3331556  Dátum zverejnenia: 13.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 530 €/mes. + príplatky za nočné zmeny, výkonnostná odmena, dochádzkový bonus, príplatok za 4-zmenku, doprava ZDARMA, odmena za odporučenie zamestnanca