Nájdite si super prácu ešte dnes!

Hľadáme elektrikára na montáž/zapojenie rozvodových skríň! Práca na rakúsku pracovnú zmluvu!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme elektrikára na montáž/zapojenie rozvodových skríň! Práca podľa plánov
• montáže vnútorných mechanizmov pre umiestnenie kabeláže a komponentov, hľadanie, obmedzenie a odstraňovanie chýb, porúch a porúch elektrických strojov a zariadení
• kompletizácie kabeláže podľa schém elektroinštalácií
• vykonávanie testov funkčnosti rozvodných skríň
• práce podľa stanovených protokolov
• realizácie kabeláží a dátových rozvodov pre rôzne technológie
• montáž a kontaktovanie prepojovacích polí kabelážnych systémov
• montáž žľabov, trubiek, zásuviek a zapojenie nových zariadení
• montáž slaboprúdových zariadení
• Preventívna údržba strojov, zariadení a periférnych zariadení.
• Vytvorenie servisných správ

POŽIADAVKA - komunikatívna znalosť nemčiny je nutná, bude aj telefonicky overená

  • Mzda od 2500 eur mesačne + nadčasy
  • Pracovný čas: 38,5 h / týždeň
  • Preplácané nadčasy a víkendy
  • Perspektívna a stabilná pracovná ponuka na dobu neurčitú
  • Rakúska pracovná zmluva, plus 13. a 14. plat

Životopisy v nemeckom jazyku zasielajte na e-mailovú adresu [email protected] alebo sa na ponuku informujte telefonicky na telefónnom čísle 0043 699 / 113 41 376.
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem. Kvôli veľkému záujmu kontaktujeme iba podmienkam vyhovujúcich.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Elektrotechnický priemysel

Stabilná spoločnosť s dlhodobým pôsobením na rakúskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Podmienky:
• Ukončené stúdium ako elektrotechnický pracovník, alebo technická univerzita
• odborna prax v tejto oblasti
• znalosti MS Office
• Znalosť PLC programovania je výhodou (SPS)
• Znalosti v oblasti odstraňovania problémov a preventívnej údržby
• Ochota cestovať do zahraničia
• Velmi dobrá nemcina

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3299090  Dátum zverejnenia: 10.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2500