Nájdite si super prácu ešte dnes!

Hľadáme inštalatérov (voda-plyn-kúrenie) do Viedne!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude vykonávať inštalačné práce v rodinných domoch a bytoch.

  • Stabilné a dlhodobé zamestnanie na dobu neurčitú
  • Budete členom úspešného a cielene orientovaného tímu
  • Rakúska pracovná zmluva

  • Plat: 2480 €/mesiac (min. 12,43 € /hod. + diety 13,20 €/ deň + montážne príplatky 0,81 €/ hod.)
  • 13. a 14. plat
  • Možnosť práce nadčas
  • Možnosť týždenných záloh
  • Pracovný čas: 38,5 h / týždeň

POŽIADAVKA - komunikatívna znalosť nemčiny je nutná, bude aj telefonicky overená

Životopisy v nemeckom jazyku zasielajte na e-mailovú adresu [email protected] , alebo sa na ponuku informujte telefonicky na čísle +421917131685.
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem. Kvôli veľkému záujmu kontaktujeme iba podmienkam vyhovujúcich.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Rakúska spoločnosť zameraná na inštalatérske práce v rodinných domoch a bytoch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Inštalatér

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

* Vzdelanie v odbore inštalatér
* Vodičský preukaz B
* Vyžaduje sa komunikatívna znalosť nemčiny!
* Prax v danej profesii je nutná
* Potrebné mať znalosti a skúsenosti s prácou s inštalačným materiálom
* Technické myslenie a riadiace schopnosti výhodou
* Zodpovednosť a spolahlivosť

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Viedeň, Rakúsko
Mzdové podmienky (brutto)
2480,- / mesiac

Kontaktujte nás:

Kontaktná osoba:
Mgr. Vladimír Jančo
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 3271620  Dátum zverejnenia: 25.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2480,- / mesiac