Prijmeme skladníkov s VZV

Transfer Personalmanagement k. s.

Miesto práce
Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
797 - 1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce je v Nitre.

VÝROBNÝ SKLADNÍK
- samostatná práca podľa jasných inštrukcií a postupov
- potrebné mať platný preukaz VZV
- príjem, skladovanie a výdaj materiálov, rozpracovanej výroby a hotových výrobkov
- obsluha motorových, plynových alebo elektrických vozíkov (VZV), resp. ručných manipulačných vozíkov so samostatným pohonom alebo bez pohonu, žeriav
- prisúvanie nepoškodených a čistých paliet do výrobného procesu, separácia poškodených paliet na skládke poškodených paliet
- vykonávať potrebné písomné a iné úkony, ktoré je potrebné zrealizovať pri začatí a ukončení svojej pracovnej činnosti / práce so skenerom/

* Práca v trojzmennej či štvorzmennej prevádzke
* Zmluva na TPP

* Mzda 665 € brutto plus príplatky
* Nástupný bonus až 500 €
* Rizikový príplatok 0,50 €/ hod.
* Príplatky za nadčas 30 %
* Príplatky za odrobený sviatok 130 %
* Príplatok za nočnú zmenu 0,50 €/hodina
* Nepretržitá prevádzka 33,19 €
* Príplatky za prácu cez víkend 1,12 €/hodina
* FIT príplatok až do výšky 30 €
* Stravné lístky v hodnote 3,38 €

Ak Vás naša ponuka zaujala, kontaktujte nás na telefónnom čísle 0948 186 912, prípadne pošlite svoj životopis na e-mailovú adresu: recruiting@transfer-personal.sk

Všetci uchádzači budu kontaktovaní telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.2.2018 (ostáva ešte 19 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť Matador bola založená pred viac ako sto rokmi a svojím pôsobením na trhu výrazne ovplyvnila aj históriu Slovenského priemyslu. V súčasnosti je MATADOR Group úspešným dodávateľom pre automobilový priemysel a nachádza sa v troch európskych krajinách. Spolu zamestnáva viac ako tisícku zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* prax vo výrobe výhodou
* manuálna zručnosť
* spoľahlivosť
* ochota zaučiť sa a pracovať v 3-4 zmennej prevádzke
* presnosť pri dodržiavaní postupov
* platný preukaz VZV

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 22 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

TRANSFER International Staff
Račianska 96
831 02 Bratislava

Kontakt

ID: 3009386   Dátum zverejnenia: 12.1.2018