Nájdite si super prácu ešte dnes!

Víkendové zmeny - práca v Trnave ze atraktívnu mzdu až 611 € !

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce je Trnava. Do práce Vás z viacerých smerov dopravíme ZDARMA!

Pracovná náplň:
  • Manipulačné práce vo výrobe
  • Obsluha montážnych liniek
  • Montáž jednotlivých dielov
  • Skrutkovanie, nitovanie, lepenie
  • obsluha automatov a poloautomatov

Prečo pracovať len cez víkend?

VIAC VOĽNÉHO ČASU
  • starostlivosť o deti, rodičov alebo blízkych počas týždňa
  • čas na štúdium
  • domácnosť, záhrada a iné
  • dobrovoľné nadčasy

  • Mzda od 611 € a viac
  • 13. plat
  • stravné lístky v hodnote 3,60 €
  • doprava z okolia ZDARMA
  • pomoc pri vybavovačkách na úradoch práce, prípadne s exekútormi
  • možná práca nadčas

Pracovné pozície sa rýchlo obsadzujú. V prípade, že Vás ponuka zaujala ma neváhajte kontaktovať na telefónom čísle 0948 940 610, prípadne pošlite svoj životopis na e-mailovú adresu: [email protected], alebo mi rovno napíšte na FB Messengeri:
@TopJobSlovakia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodný výrobca automobilov vyprodukuje v súčasnosti len v Trnave denne viac ako 1350 vozidiel. Spoločnosť sa nachádza len 45 km od hlavného mesta, čo zamestnancom poskytuje širokú škálu aktivít v ich voľnom čase. Spoločnosť sa môže pochváliť viacerými unikátnymi technológiami a riešeniami.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• prax vo výrobe výhodou
• zodpovedný prístup k práci
• spoľahlivosť
• práca v tíme
• práca v stoji
• dobrý zdravotný stav

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
378 € + príplatok za prácu v noci, príplatok za prácu cez víkend, individuálna a kolektívna prémia = spolu až 611 € a viac

Kontaktujte nás:

Kontaktná osoba:
Tomáš Kušmirek
Tel.: +421948188059
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 2775930  Dátum zverejnenia: 22.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 378 € + príplatok za prácu v noci, príplatok za prácu cez víkend, individuálna a kolektívna prémia = spolu až 611 € a viac