Obsadzujeme pozície kvalitárov. Potrebné mať vodičský preukaz B, čakajú na Vás testovacie jazdy

Transfer Personalmanagement k. s.

Trnava, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
IHNEĎ
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v Trnave hľadáme pracovníkov na oddelenie kvality. Práca je vhodná pre uchádzačov z celého Slovenska.

Pracovná náplň:
* vykonávanie komplexnej kontroly vozidla
* kontrola vnútorného / vonkajšieho vybavenia
* overovanie funkcie vozidla vodnou skúškou
* testovacia jazda, prax výhodou
*SŠ technické zameranie výhodou
*Vodičský preukaz sk. B NUTNÝ

Práca na 3 zmeny alebo práca len cez víkend.

Nástupný plat:
697 € fix pri 3 zmennej prevádzke
- 13. plat
- príplatky za prácu v noci 1,60 €/ hod.
- príplatky za sviatky, soboty, nedele
- individuálna prémia 65 €
- kolektívna prémia 35 €
- pracovná zmluva na dva roky

Iné benefity:
- možnosť profesijného rastu
- príjemné pracovné prostredie
- firemné akcie
- zabezpečené ubytovanie

PREČO PRACOVAŤ S NAMI:
- práca na pracovnú zmluvu
- výplatný termín vždy 15-teho v mesiaci na Vašom účte
- férové a priame jednanie
- k dispozícii konzultant počas celého pracovného procesu
Hodnoty, ako istota a ďalší vývoj našich zamestnancov sú pre nás prioritou.

Informácie o výberovom konaní

Vaše žiadosti a životopisy zasielajte na e-mailovú adresu
recruiting@transfer-personal.sk alebo sa na ponuku informujte telefonicky na telefónnom čísle 0948 186 912.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Hľadáme ľudí pre nášho medzinárodného klienta, ktorý pôsobí v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• prax vo výrobe výhodou
• manuálna zručnosť
• zodpovedný prístup k práci
• spoľahlivosť
• práca v tíme
• práca v stoji
• dobrý zdravotný stav

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 22 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

TRANSFER International Staff
Račianska 96
831 02 Bratislava

Kontakt

ID: 2713336   Dátum zverejnenia: 13.11.2017