Si skúsený vodič VZV? Pridaj sa do nášho tímu. Možnosť pravidelných záloh, s platom až 1500€.

1 500 EUR/mesiac
Zabezpečená doprava
Zabezpečené ubytovanie
Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiaczákladná mzda 1241,50 € + osobné ohodnotenie až 20% + dochádzkový bonus až 50 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného vodiča VZV, ktorý sa pridá do nášho dynamického tímu. Vašou hlavnou úlohou bude manipulácia s tovarom v sklade, vrátane nakládky a vykládky tovaru pomocou vysokozdvižného vozíka. Budete zodpovedný za presné a bezpečné uskladnenie tovaru, ako aj za jeho prípravu na expedíciu.

  • Kontrola a evidencia prijatého a vydaného tovaru.
  • Udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku.
  • Spolupráca s ostatnými členmi tímu a oddeleniami logistiky.
  • Dodržiavanie bezpečnostných predpisov a postupov pri manipulácii s tovarom.

Ak máte skúsenosti v oblasti logistiky, ako manipulačný pracovník alebo skladník, a máte platný preukaz vodiča VZV, neváhajte a prihláste sa. Ponúkame možnosť pravidelných záloh a atraktívny plat až do výšky 1500€.

  • nadštandardné príplatky osobné ohodnotenie až 10 %
  • mesačný dochádzkový bonus až 50 €
  • ročný dochádzkový bonus až 100 €
  • doprava zo širokého okolia
  • zabezpečená možnosť ubytovania zdarma v blízkom okolí
  • stravné lístky formou príspevku
  • možnosť týždenných záloh
  • bonus za odporúčanie kandidáta až 150€

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

  • dobrý zdravotný stav
  • manuálna zručnosť
  • ochota pracovať na zmeny
  • preukaz VZV
  • pracovitosť
  • prax na VZV výhodou

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď

Lenka Stúpalová

+421948193824

l.stupalova@transferpersonal.sk

Mám záujem
ID: 4848761  Dátum zverejnenia: 6.6.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac