Dlhodobá spolupráca pre skladníka s VZV! Mzda až 1310€, zabezpečené ubytovanie, možnosť záloh a doprava ZDARMA

1 310 EUR/mesiac
Zabezpečená doprava
Zabezpečené ubytovanie
Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
Dohodou
1 310 EUR/mesiac990 € garantované navýšenie na 1020 € po 6 mesiacoch + variabilná zložka mzdy 15% + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových skladníkov do výroby v Topoľčanoch na 3 zmeny! Do práce môžeš jazdiť firemným autobusom alebo ti ponúkneme ubytovanie na skok od práce!

Náplň práce:
  • Príjem a výdaj materiálu a expedícia výrobkov
  • Práca s PC
  • Naskladňovanie
  • Obsluha VZV a manipulačnej techniky
  • Nakládka, vykládka kamiónov
  • Inventúry

  • Navýšenie mzdy po šiestich mesiacoch
  • Možnosť záloh
  • Variabilná zložka mzdy do výšky 15% po nástupe, po 5. odpracovaných rokoch do výšky 18%
  • Príplatky podľa ZP
  • Dovolenková a vianočná prémia spolu vo výške 1300 €
  • Stravovanie vo vlastnej jedálni - doplatok len 0,69 €
  • Zabezpečená firemná autobusová doprava ZDARMA zo smerov - Partizánske, Nitra, Bojná, ...
  • Zabezpečené ubytovanie
  • Čisté a bezpečné pracovné prostredie
  • Odmena za odporučenie známeho
  • Príležitosť kariérneho rastu

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Určite by ti nemala chýbať:
  • Manuálna zručnosť
  • Disciplinovanosť
  • Zodpovednosť
  • Dobrý zdravotný stav
  • Samostatnosť
  • Ochota pracovať v noci
  • Platný VZV preukaz

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
Dohodou

Mgr. Lucia Hudáková

+421940509817

l.hudakova@transferpersonal.sk

Mám záujem