Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Poď pracovať ako operátor/ka výroby. Mzda až 1 150 EUR + firemná doprava ZADARMO a pravidelné zálohy.

1 150 EUR/mesiac
Zabezpečená doprava
Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ihneď
1 150 EUR/mesiaczákladná mzda 910,80 € + variabilná zložka až 10% + príplatky v rámce zákonníka prace +13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme operátora/ku výroby s možnosťou nástupu ihneď. Vašou hlavnou úlohou bude práca na výrobnej linke, montáž svetlometov a iných elektrických zariadení. Práca je vhodná aj pre ženy a nevyžaduje sa predchádzajúca skúsenosť v automobilovom priemysle.

Náplň práce:
  • Montáž svetlometov a iných elektrických zariadení,
  • Dodržiavanie všetkých bezpečnostných predpisov a štandardov,
  • Spolupráca s ostatnými členmi tímu na dosiahnutie cieľov výroby.

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

  • variabilná zložka mzdy až 10%,
  • 13.plat,
  • 14 plat,
  • možnosť navýšenia mzdy po skúšobnej dobe,
  • zabezpečená doprava,
  • možnosť týždenných záloh,
  • bonus za odporúčanie kandidáta až 150€.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosti s prácou na výrobnej linke alebo ako operátor vo výrobe - výhodou,
  • schopnosť pracovať v tíme a dodržiavať stanovené termíny,
  • zodpovedný prístup k práci a spoľahlivosť,
  • dobrý zdravotný stav,
  • fyzická zdatnosť.

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Termín nástupu
ihneď

Bc. Iryna Tychka

+421948186912

[email protected]

Mám záujem