Montážne práce v automobilke - zabezpečené zmeny, stabilná práca na plný úväzok!

1 130 EUR/mesiac
Zabezpečená doprava
Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 130 EUR/mesiac970 € základ mzdy + prémie (až do 110 €) + príplatky nad rámec zákonníka práce + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako súčasť nášho montážneho tímu budete zodpovedný za rôzne montážne a výrobné úlohy. Očakávame, že budete schopní pracovať s rôznymi nástrojmi a zariadeniami a dodržiavať všetky bezpečnostné predpisy.

  • zváračské práce
  • obsluha montážnej linky
  • práca v lakovni a v lisovni
  • kontrola hotového výrobku
  • skrutkovanie, zváranie, nitovanie
  • obsluhu výrobných strojov a zariadení
  • práca na lakovni: príprava a aplikácia laku na rôzne diely a komponenty.

  • Možnosť rásť a rozvíjať svoju kariéru v rámci spoločnosti
  • Príjemné pracovné prostredia pre všetkých našich zamestnancov.
  • Ponúkame Vám dlhodobú a stabilnú prácu v dynamickom a rýchlo sa rozvíjajúcom prostredí automobilky.
  • Máme flexibilný pracovný čas, ktorý vám umožní plánovať si svoj čas podľa vašich potrieb.
  • Ponúkame vám možnosti na odborné školenia a kurzy, ktoré vám pomôžu v profesionálnom raste a rozvoji.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

TRANSFER International Staff k.s. je známa svojou profesionálnou a individuálnou prístupom k zákazníkom. Snaží sa pochopiť potreby a očakávania každého klienta, aby mohla poskytnúť najlepšie možné riešenia. Jej tím skúsených odborníkov na ľudské zdroje je vždy pripravený poskytnúť podporu a poradenstvo.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

  • schopnosť pracovať v rýchlych tempách
  • skúsenosti s prácou v podobnom prostredí
  • skúsenosti s obsluhou strojov a strojných zariadení
  • schopnosť pracovať samostatne aj ako súčasť tímu

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Trnava

Karina Vargová

+421948146782

[email protected]

Mám záujem