Atraktívna pracovná ponuka s ubytovaním zdarma! Skladník VZV - mzda až 1500€!

1 500 EUR/mesiac
Zabezpečená doprava
Zabezpečené ubytovanie
Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 500 EUR/mesiaczákladná mzda 1241,50 € + osobné ohodnotenie až 20% + dochádzkový bonus až 50 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného Vodiča VZV v Bratislave. Ako súčasť nášho tímu budete zodpovedný za rôzne logistické a skladové úlohy.

  • Príjem, kontrola a skladovanie tovaru
  • Prevádzka VZV a manipulačných zariadení
  • Príprava tovaru na expedíciu podľa objednávok
  • Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
  • Dodržiavanie bezpečnostných predpisov a noriem
  • Zabezpečenie efektívnej a bezpečnej manipulácie s tovarom

  • Okrem základnej mzdy ponúkame aj rad benefitov
  • Ponúkame prácu na plný úväzok s možnosťou dlhodobej spolupráce
  • Náš sklad sa nachádza v Bratislave, ktorá je ľahko dostupná z rôznych častí     mesta
  • Ponúkame moderné a bezpečné pracovné prostredie s najnovšou technológiou a vybavením.
  • Budete súčasťou profesionálneho a dynamického tímu, ktorý vás podporí a pomôže vám rásť.
  • Ponúkame atraktívne a konkurencieschopné platové podmienky, ktoré     odrážajú zručnosti a skúsenosti, ktoré prinesiete do nášho tímu.

Hľadáme kandidáta na pozíciu Vodič VZV v Bratislave, ktorý má skúsenosti a zručnosti v oblasti logistiky, manipulácie a skladovania. Táto pozícia vyžaduje, aby ste boli schopní efektívne a bezpečne ovládať VZV (vysokozdvižný vozík) a zároveň zvládať rôzne úlohy súvisiace so skladovým hospodárstvom.

Ak máte skúsenosti s prácou vo výrobných alebo skladových prostrediach a dokážete ovládať VZV, túto príležitosť by ste nemali premeškať. Táto pozícia môže byť fyzicky náročná, preto hľadáme kandidáta, ktorý je fyzicky zdatný a schopný manipulovať s ťažkým tovarom.

Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť má silnú sieť partnerov a spolupracuje s mnohými medzinárodnými firmami, čo jej umožňuje ponúkať široké spektrum pracovných príležitostí v rôznych krajinách. TRANSFER International Staff k.s. je známa svojou profesionálnou prístupom, dôkladným výberovým procesom a vysokou mierou úspešnosti pri umiestňovaní kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

  • Zodpovedný prístup k práci
  • Prax na pozícii Vodiča VZV
  • Schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
  • Znalosť logistiky a skladového hospodárstva
  • Skúsenosti s prácou v sklade a s manipulačnými zariadeniami
  • Platný osvedčený o odbornej spôsobilosti na vedenie VZV je výhodou
  • Skúsenosti s prácou vo výrobných, skladových alebo logistických operáciách.

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Zvolen

Karina Vargová

+421948146782

[email protected]

Mám záujem