Можливість для людей з України

Pridaj sa do tímu skladníkov v Bratislave a zarábaj až do 1 500 €! Zabezpečená široká sieť dopravy aj s ubytovaním!

1 500 EUR/mesiac
Zabezpečené ubytovanie
Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiaczákladná mzda 1241,50 € + osobné ohodnotenie až 20% + dochádzkový bonus až 50 EUR + nadštandardné príplatky + pravidelné zálohy!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stále hľadáte prácu? Pridajte sa do nášho tímu skladníkov v Bratislave.
Pracuje sa v 3 zmennej prevádzke (8 hod.)

Náplň práce:
  • vykládka/nakládka kamiónov;
  • práca so skenerom;
  • obsluha VZV a manipulačnej techniky;
  • preberanie materiálu;
  • prijem materiálu a vydaj materiálu do výroby;
  • práca podľa pravidiel BOZP;
  • vykonávanie inventúr;

  • mesačný dochádzkový bonus až 50 €;
  • ročný dochádzkový bonus až 100 €;
  • nadštandardné príplatky;
  • osobné ohodnotenie až 20 %;
  • stravné lístky v hodnote 5,85 EUR;
  • doprava zo širokého okolia zabezpečená (Galanta, Sereď, Šaľa, Dunajská Streda, Nitra, Hlohovec, Trnava, Malacky);
  • možnosť ubytovania v blízkom okolí;
  • možnosť týždenných záloh;
  • bonus za odporúčanie kandidáta až 150€;

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • platný preukaz VZV;
  • skúsenosť s pracou na VZV;
  • dobrý zdravotný stav;
  • ochota pracovať na zmeny;
  • manuálna zručnosť;
  • pracovitosť,
  • samostatnosť,
  • zodpovednosť a spoľahlivosť;

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Yevhenii Kohut

+421948890251

[email protected]

Mám záujem