Hľadáme operátory výroby do Trnavy! Mzda1150eur! Nástup ihneď.

1 150 EUR/mesiac
Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
1 150 EUR/mesiacZákladná mzda: 892,50€ Dochádzkový bonus: 150€ Výkonnostný bonus: 134€(15% zo základnej mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vedie lisy, pece, podávače surovín, vyrába EPP produkty a vyrába zostavy tam, kde je to definované.
  • Zodpovedá za výrobu produktov podľa výrobného programu a požiadaviek na kvalitu.
  • Vykonáva údržbu 1. stupňa strojov/zariadení, s ktorými pracuje.
  • Je zodpovedný za to, aby výroba zodpovedala existujúcim plánom kvality a harmonogramu výroby.
  • Zaisťuje, aby bol produkt počas výroby vyrobený bez chýb
  • Zaisťuje správne skladovanie produktu v obale alebo na vozíku.
  • V prípade poruchy okamžite informuje svojho nadriadeného a/alebo zmenového technika údržby. Podporuje činnosť údržby tak, aby dokončil svoj výrobný program.

  • príspevok na stravu nad rámec zákona - 0,85 € príspevok zamestnanca, 5 € príspevok zamestnávateľa
  • príspevok na dopravu do zamestnania od 60 € do 100 € v závislosti od vzdialenosti
  • čisté a nové pracovné prostredie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

dobrý zdravotný stav,
manuálna zručnosť,
pracovitosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď

Mgr. Adriána Palíková

+421948940307

[email protected]

Mám záujem