Back office konzultant s platom až 1500 EUR

1 200 - 1 500 EUR/mesiac
Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Dohodou
1 200 - 1 500 EUR/mesiac1200EUR fixná mzda (navýšenie po skúšobnej dobe na 1300EUR) + odmena 200 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Optimalizácia procesov
  • implementácia riešení na zlepšenie efektivity, produktivity a kvality práce.
  • Práca na zjednodušení a automatizácii rutinných úloh.
Správa dát
  • Zabezpečenie správneho zhromažďovania, ukladania a spracovania dát.
Podpora pri upgrade IT systémov
  • Zabezpečenie, že nové technológie sú efektívne integrované do existujúcich procesov.
  • Školenie a podpora užívateľov pri zavádzaní nových systémov.
Compliance a riadenie rizík
  • Zabezpečenie, že organizácia spĺňa všetky regulačné požiadavky a štandardy.
  • Monitorovanie zmien v legislatíve a štandardoch, ktoré by mohli ovplyvniť back office operácie.
Komunikácia a spolupráca
  • Spolupráca s inými oddeleniami na zabezpečení hladkého priebehu interných procesov.
  • Komunikácia s vedením a poskytovanie aktualizácií o výkonnosti a projektových postupoch.
  • Poskytovanie technickej a procesnej podpory zamestnancom.

  • práca na plný úväzok (40 hod/týždenne), PO-PIA
  • Laptop a firemný telefón
  • mladý, dynamický, priateľský kolektív
  • hodina angličtiny každý utorok
  • firemné akcie
  • možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Pozíciu obsadzujeme interne.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

TRANSFER je firma, ktorá sa zaoberá náborom zamestnancov, s cieľom pomôcť firmám nájsť kvalifikovaných pracovníkov z rôznych krajín a podporovať jednotlivcov v hľadaní práce v zahraničí. Ponúka rozličné služby vrátane poradenstva v oblasti zamestnávania, výberu kandidátov, riadenia ľudských zdrojov a migrácie pracovnej sily. Transfer má silnú medzinárodnú sieť a spolupracuje s partnermi po celom svete na zabezpečení efektívneho procesu náboru zamestnancov. Je známa profesionálnym prístupom, vysokou úrovňou služieb, flexibilitou a schopnosťou prispôsobiť sa potrebám klientov. Slúži ako dôveryhodný partner pre firmy aj jednotlivcov hľadajúcich pracovné príležitosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Teams - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou, preferované vysokoškolské vzdelanie v oblasti ekonómie, financií, obchodu alebo podobne,
  • Skúsenosti s prácou v back office pozícii sú výhodou,
  • Vynikajúce organizačné a plánovacie schopnosti,
  • Schopnosť pracovať samostatne aj ako súčasť tímu,
  • Vysoká úroveň zručností v oblasti MS Office - Teams,
  • Vynikajúce komunikačné schopnosti, písomné aj ústne, v slovenskom jazyku. Anglický jazyk na úrovni B2 je výhodou,
  • Orientácia na detail s vysokou úrovňou presnosti,
  • Schopnosť riešiť problémy a rozhodovať sa pod tlakom,
  • Flexibilita a schopnosť prispôsobiť sa rýchlo meniacim sa podmienkam,
  • Vysoká úroveň profesionality a etiky v práci.

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Dohodou

Mgr. Vladimír Jančo

[email protected]

Mám záujem