Máš prax na VZV ??? Hľadáme práve teba ! Ubytovanie zabezpečíme ! Mzda až 1400€ !

1 400 EUR/mesiac
Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 400 EUR/mesiac- základná mzda 1100€, po skúšobnej dobe navýšenie na 1200€ + výkonnostný bonus 13 % + zákonné príplatky + príspevok na dopravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zásobovanie výrobnej linky obalmi
  • premiestňovanie výliskov
  • expedícia, vykladanie a nakladanie kamiónov
  • práca so skenerom

Práca na 3 zmeny.

  • moderné a čisté pracovné prostredie
  • navýšenie mzdy po skúšobnej dobe
  • 13. plat
  • príspevok na cestovanie
  • stravné v hodnote 7,3 € alebo fin. príspevok vo výške 5 €
  • stabilná práca

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Transfer International Staff k.s.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • platné oprávnenie VZV - W1 (možnosť rozšírenia alebo obnovenia)
  • skúsenosti s vedením VZV (čelné vozíky)
  • skúsenosti s manipuláciou veľkých bremien (Š – 4,2 m)
  • pracovitosť,
  • samostatnosť,
  • dobrý zdravotný stav

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Nitra

Ing. Monika Mikulášiková

+421948297136

[email protected]

Mám záujem