Zvárač (135) - 14,50 EUR + bonusy! Dlhodobá spolupráca!

14,5 EUR/hod.
Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme zváračov s certifikátom 135 na zváranie konštrukcii.

  • zváranie elektrickým oblúkom
  • skladanie zvarov
  • čítanie technických výkresov
  • dodržiavanie pracovných postupov a BOZP
  • obsluha žeriavu

Pracuje sa PO-SO, ranné (05:50-13:50) a poobedné zmeny (13:50-21:50). Výnimočne nočná zmena po dohode.

  • atraktívny zárobok - 14,50 EUR/normohodina
  • dlhodobá spolupráca
  • bonus 1,50 EUR/hod za prácu cez víkend a sviatok
  • možnosť pravidelného vyplácania - po dohode
  • možnosť nadčasov
  • zabezpečené ubytovanie
  • bonus za odporúčanie kandidáta až 150 EUR
  • pomoc s fakturáciou

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

  • platné štátne skúšky, kurz 135 - podmienka
  • vlastná doprava do práce
  • samostatnosť
  • prax so zváraním (MIG,MAG)
  • spoľahlivosť
  • precízne zváranie

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď

Daniel Gazdačko

+421948925330

[email protected]

Mám záujem
ID: 4783217  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 14,5 EUR/hod.