Operátor výroby v Kechneci pri Košiciach so mzdou až do 1 150 €. Nástup možný ihneď!

1 150 EUR/mesiac
Zabezpečená doprava
Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
ASAP/Dohodou
1 150 EUR/mesiaczákladná mzda 866€ + výkonnostný bonus až 100€ + nočné príplatky 2,20 €/h + príplatky SO, NE, sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do automobilovej výroby v Kechneci pri Košiciach hľadáme zručných a zodpovedných operátorov výroby.

Náplň práce:
  • obsluha výrobných liniek
  • manipulácia s elektronickými komponentmi
  • kontrola kvality výrobkov
  • dodržiavanie pracovných postupov a plnenie stanovených noriem
  • práca v stoji a v rukaviciach

Práca na 4 zmeny (12-tky)

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • výkonnostný bonus až 100€
  • nočné príplatky nad rámec zákonníka práce 2,20 €/h
  • seniority bonus 60 €
  • Vianočný bonus 300 €
  • príspevok na cestovné
  • možnosť výberu medzi stravovaním v závodnej jedálni a stravnými lístkami
  • možnosť využívať dopravu zo smeru Michalovce, Hriadky, Trebišov, Veľké Trakany, Kráľovský Chlmec, Michaľany
  • možnosť týždenných záloh
  • bonus za odporúčanie kandidáta až 150€

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • manuálna zručnosť
  • ochota pracovať na zmeny
  • pracovitosť
  • základná matematická gramotnosť

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Kechnec

Mgr. Darina Bank

+421948589726

[email protected]

Mám záujem