Vodič VZV / Manipulant v sklade! Mzda až 1230€! Nástup ihneď!

1 230 EUR/mesiac
Zabezpečená doprava
Miesto práce
Nová Ves nad Váhom
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 230 EUR/mesiac- základná mzda 985 €/ mes. + variabilná odmena 10% + mesačné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Logistické činnosti:

  • sledovanie kvality
  • ukladanie a vykladanie výrobkov z regálov
  • presun prázdnych prepraviek zo skladu na určené plochy
  • vykonávanie nakladania a skladania nákladného vozidla
  • ukladanie plných kontajnerov na príslušné dopravné prostriedky.
  • zásobovanie k príslušným zásobovacím miestam alebo prepravným miestam
  • preprava výrobkov v rámci výroby alebo zozbieranie výrobkov podľa časového rozvrhu.
  • triedenie a prechodné uskladnenie prichádzajúcich a odchádzajúcich výrobkov v skladových priestoroch

Pracuje sa v 3 zmennej alebo v 4zmenej prevádzke podľa potreby výroby!

  • výkonnostný bonus
  • dochádzkový bonus
  • stravovanie v závodnej jedálni (doplatok zamestnanca - 0,90€)
  • doprava zo smeru Myjava, Stará Turá, Piešťany, Trenčín, Nové Mesto nad Váhom

Do stabilnej spoločnosti hľadáme pracovníkov v sklade na pozície:
  • manipulant v sklade
  • vodič VZV s platným oprávnením

Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.https://www.facebook.com/pages/Transfer-Personalmanagement-Slovensko/189274747840699Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • flexibilita
  • spoľahlivosť
  • zodpovednosť
  • manuálna zručnosť
  • skúsenosť s prácou v sklade (výhodou)

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Karina Vargová

+421948146782

[email protected]

Mám záujem