HR Projektový manager s Ukrajinským jazykom

Od 1 300 EUR/mesiac
Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 300 EUR/mesiacZákladná mzda 1300 EUR + variabilná zložka 300 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš tím rozširujeme na pozícii skúseného Projektového manažéra. Hlavnou úlohou nového kolegu bude komplexné zastrešenie fungovania projektov a s tým spojené činnosti:
  • zodpovednosť za plánovanie a realizáciu projektov,
  • napĺňanie požiadaviek klientov pri zabezpečovaní personálu,
  • participácia na obchodných stretnutiach s klientmi,
  • zodpovednosť za chod pobočky,
  • účasť pri výbere nových kolegov
  • príprava podkladov na fakturáciu,
  • komunikácia v rámci firmy,
  • znalosť interných procesov a aplikovanie,
  • komunikácia s dodávateľmi,
  • cost management,
  • reporting.

  • Práca v stabilnej expandujúcej spoločnosti,
  • možnosť osobnostného a kariérneho rastu,
  • bonusy na základe výsledkov.

Informácie o výberovom konaní

- Pozíciu obsadzujeme interne.
  • Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ukrajinský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • Skúsenosť na podobnej pozícii podmienkoku
  • znalosť zákonníka práce
  • Znalosť Ukrajinského jazyka podmienkou,
  • Znalosť Anglického jazyka výhodou,
  • Znalosť programu Excel
  • Vodičský preukaz sk. B,
  • ochota cestovať,
  • samostatná organizácia pracovných úloh,
  • chuť dosahovať výsledky.

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Dohodou

Ing. Peter Slovák

[email protected]

Mám záujem