Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Nájdite si super prácu ešte dnes!

Hľadáme operátorov výroby svetlometov!! Mzda až 1250 €! Doprava a ubytovanie zabezpečené!!

1 150 EUR/mesiac
Zabezpečená doprava
Zabezpečené ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do výroby v Topoľčanoch hľadáme nových zamestnancov!!

• montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov
• obsluha výrobných zariadení
• vizuálna kontrola a balenie hotových výrobkov
• obsluha vstrekolisov
• dodržiavanie výrobných postupov

Pracuje sa na 3 zmeny alebo 4 dni v týždni (ranné/nočné)!!!

• Variabilná zložka mzdy do výšky 15%
• Príplatky podľa ZP
• Dovolenková a vianočná prémia spolu vo výške 1300 €
• Stravovanie v jedálni – doplatok len 0,69 €
• Možnosť záloh
• Zabezpečená bezplatná firemná doprava – odvoz a dovoz do práce zo smerov Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Topoľčany...
• Mimoriadna odmena za jednu nadčasovú víkendovú zmenu 50-150€
• Zabezpečené ubytovanie - 91,5 €/mesiac
• Stravovanie vo vlastnej jedálni – doplatok len 0,69 €
• Čisté a bezpečné pracovné prostredie
• Príležitosť kariérneho rastu
• bonus za odporúčanie kandidáta až 150€
• vždy čerstvé informácie – vlastná aplikácia pre zamestnancov

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Možnosť zamestnať sa dostáva každý uchádzač, ktorý spĺňa nasledujúce požiadavky

• Manuálna zručnosť
• Dobrý zdravotný stav
• Ochota pracovať v noci

Skúsenosť s prácou na podobnej pozícii je vítaná avšak nie je to podmienka!

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
okres Topolčany
1 150 EUR/mesiaczákladná mzda 910 € (po 6. mesiacoch 960 €) + variabilná zložka mzdy 15% + zákonné príplatky + bonus za nadčas

Kontaktujte nás:

Kontaktná osoba:
Mgr. Peter Andraško
Tel.: +421917131685
E-mail: poslať životopis
Mám záujem