Ponúkame skvelú pracovnú príležitost ako vodič vysokozdvižného vozíka! Primeraná znalosť nemeckého jazyka nutná! Nástup možný ihneď!

13 EUR/hod.
Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď /dohodou
13 EUR/hod.Minimálna mzda: 13,56 € na hodinu s možnosťou preplácania v závislosti od kvalifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Práca na 3 zmeny
  • Pomoc pri inventarizácii
  • Skladovanie hotových výrobkov
  • Triedenie a kompletizácia tovaru
  • Kontrola prázdneho a plného tovaru
  • Nakladanie a vykladanie nákladných vozidiel pomocou 5-tonového
vysokozdvižného vozíka/2,4 m dĺžky vidlíc - 3 paletový čelný zakladač

  • Miesto výkonu práce: 2413 Edelstal
  • Pracovný čas: 38,5 hodiny týždenne
  • Zaujímavé možnosti kariérneho rastu a rozvoja
  • Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou históriou
  • Skvelá príležitosť pracovať s 5-tonovým vysokozdvižným vozíkom
  • Minimálna mzda: 13,56 € /hod., s možnosťou preplácania v
závislosti od kvalifikácie

Prosím, uvádzajte vo svojom životopise aj informácie o vašich pracovných skúsenostiach.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sme najväčším výrobcom nápojov na svete, ktorý svojim spotrebiteľom vo viac ako 200 krajinách ponúka vyše 500 značiek perlivých aj neperlivých nápojov. Spoločne so stáčiarňami zamestnávame viac ako 700 000 ľudí a pomáhame prinášať ekonomické príležitosti miestnym komunitám po celom svete. Neváhaj a pridaj sa k nám!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • Ochota pracovať na zmeny
  • Samostatný štýl práce, presnosť a spoľahlivosť
  • Vlastné auto na dochádzanie na miesto výkonu práce
  • Primeraná znalosť nemeckého jazyka (slovom a písmom)
  • Skúsenosti v oblasti skladovania a kompletizácie objednávok
  • Platný certifikát na vysokozdvižný vozík s minimálne ročnou praxou (5
tonový vysokozdvižný vozík s dĺžkou vidlíc 2,4 m)

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Bratislava

Karina Vargová

+421948146782

[email protected]

Mám záujem
ID: 4595692  Dátum zverejnenia: 6.6.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 13 EUR/hod.