Можливість для людей з України

Do výroby automobilových komponentov hľadáme šikovných operátorov výroby! Mzda do 1 150 EUR! Možnosť záloh! Doprava zabezpečená!

1 150 EUR/mesiac
Zabezpečená doprava
Miesto práce
Kráľovský Chlmec
Termín nástupu
Ihneď
1 150 EUR/mesiaczákladná mzda 816 EUR/mesiac + výkonnostný bonus až 100 EUR + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do výroby automobilových komponentov hľadáme šikovných operátorov/-ky na:

  • obsluhu výrobných liniek a výrobných strojov
  • manipuláciu s elektrickými komponentmi
  • výrobu motorových dielov
  • kontrolu kvality výrobkov
  • plnenie stanovených noriem
  • dodržiavanie pracovných postupov
  • dodržiavanie BOZP a 5S

Pracuje sa v 4 - zmennej prevádzke.
Jednoduchá práca v stoji a v rukaviciach.
Práca je vhodná aj pre ženy!

  • výkonnostný bonus až 100 eur
  • zákonné príplatky až do výšky 200 EUR
  • možnosť vybrať si strava/ stravné lístky
  • príspevok na cestovné
  • možnosť týždenných záloh
  • bonus za odporúčanie kandidáta až 150 EUR
  • stabilné zamestnanie
  • jednoduchá práca
  • čisté pracovné prostredie

Zabezpečená doprava zo smeru Michalovce, Hriadky, Trebišov, Veľké Trakany, Kráľovský Chlmec, Michaľany.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

U nás dostáva možnosť zamestnať sa každý, kto spĺňa tieto požiadavky:

  • manuálna zručnosť
  • ochota pracovať na zmeny
  • pracovitosť
  • základná matematická gramotnosť
  • skúsenosť s prácou vo výrobe - výhodou

Prijmeme aj absolventov.

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Termín nástupu
Ihneď

Ing. Peter Slovák

[email protected]

Mám záujem