Можливість для людей з України

Operátor výroby - jednoduchá práca. Vhodná aj pre ženy. So zárobkom až od 1 075 EUR! Doprava zdarma!

1 075 EUR/mesiac
Zabezpečená doprava
Miesto práce
Nováky
Termín nástupu
IHNEĎ
1 075 EUR/mesiaczákladná mzda 880 € + variabilná zložka až 10% + 13.plat + zákonne príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme operátora výroby, ktorý bude zodpovedný za montáž elektrických zariadení a výrobu svetlometov. Práca je vhodná aj pre ženy, ktoré hľadajú jednoduchú prácu s atraktívnym zárobkom až 1 075 EUR! Doprava zo širokého okolia je zabezpečená zdarma.

Náplň práce:
  • práca na linke
  • obsluha strojov a strojných zariadení
  • montáž komponentov podľa stanovených pracovných postupov
  • sledovanie kvality komponentov a hotových výrobkov
  • práca v stoji

Pracuje sa na 3 zmeny.

Ak hľadáte prácu, ktorá je vhodná aj pre ženy a ponúka atraktívny zárobok, neváhajte a pošlite nám svoj životopis. Doprava zo širokého okolia je zabezpečená, takže sa nemusíte obávať cestovania. Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

  • variabilná zložka mzdy až 10%
  • 13.plat
  • možnosť navýšenia mzdy po skúšobnej dobe
  • zabezpečená doprava
  • možnosť týždenných záloh
  • bonus za odporúčanie kandidáta až 150€

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba svetlometov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosti s prácou na výrobnej linke alebo ako operátor vo výrobe sú výhodou
  • schopnosť pracovať v tíme a dodržiavať stanovené termíny
  • zodpovednosť a spoľahlivosť v práci
  • dobrý zdravotný stav

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Nováky
Termín nástupu
IHNEĎ

Ing. Peter Slovák

[email protected]

Mám záujem