Lekáreň v Topoľčanoch hľadá šikovného farmaceuta!

2 000 EUR/mesiac
Miesto práce
Topoľčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď /dohodou
2 000 EUR/mesiacPonúkame plat vo výške až od 2000 eur, ktorý závisí od prístupu k zákazníkom a zodpovednosti vo svojej práci.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Hľadáme šikovného farmaceuta, ktorý sa bude zaoberať komplexnou
lekárskou starostlivosťou vrátane expedície liekov, prípravy IVLP (čapíky,
prášky, kollýria, topické prípravky), predaja liekov, zdravotníckych
pomôcok a doplnkového sortimentu.
  • Tvojou úlohou bude zabezpečiť kvalitnú farmaceutickú starostlivosť pre našich zákazníkov.

  • Osobný prístup zamestnávateľa
  • Získavaš výhodu nákupu v lekárni za veľkoobchodné ceny.
  • Ponúkame široký sortiment liekov viazaných na lekársky predpis,
voľnopredajných liekov a zdravotných pomôcok.
  • Vzdelávanie v modernom prostredí výučbovej lekárne Farmaceutickej
fakulty v Bratislave.
  • Okrem toho ti poskytujeme výhody ako 7-hodinová pracovná doba a
ďalšie benefity.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Naša lekáreň je moderná a poskytuje komplexnú prípravu.
Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané po celej republike.
Ponúkame príjemné pracovné prostredie a kolektív, kde sa cítiš ako doma. Hľadáme aj absolventov, ktorí sa chcú zapojiť do praxe a rozvíjať svoje schopnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • precíznosť
  • komunikatívnosť
  • samostatnosť a zodpovednosť
  • expertné znalosti slovenského jazyka (C2)
  • ukončené vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore -
Lekárenstvo

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Topoľčany

Karina Vargová

+421948146782

[email protected]

Mám záujem