Víkendová zmena v Nitre - mzda až do 920 €! Doprava zdarma!

920 EUR/mesiac
Zabezpečená doprava
Miesto práce
Nitra
920 EUR/mesiaczáklad mzdy od 500 € + 10 % bonus + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na víkendovú zmenu do Nitry hľadáme vodičov VZV aj bez oprávnenia, kurz VZV ZDARMA!

  • vykládky kamiónov
  • naskladňovanie materiálu
  • preberanie materiálu
  • zúčastňovanie sa na inventúrach

Práca iba cez víkend!
Sobota - ranná
Nedeľa - nočná

Nástup ihneď!

  • mesačný príplatok 10%
  • zákonné príplatky
  • stravné lístky v hodnote 5,10€
  • doprava ZDARMA
  • možnosť čerpania záloh
  • práca cez víkend
  • bonus za odporúčanie kandidáta až do 150 €

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí. Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie. https://www.facebook.com/pages/Transfer-Personalmanagement-Slovensko/189274747840699

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

  • spoľahlivosť
  • skúsenosť na retraku alebo vláčiku
  • manuálna zručnosť
  • výborný zdravotný stav
  • chuť pracovať
  • ochota pracovať cez víkendy

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Nitra

Daniel Gazdačko

+421948925330

[email protected]

Mám záujem