Можливість для людей з України

Nájdite si super prácu ešte dnes!

Skladník s preukazom VZV. Mzda až 1150 €! Zabezpečená firemná doprava s možnosťou ubytovania!

1 150 EUR/mesiac
Zabezpečená doprava
Zabezpečené ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obsluha VZV a manipulačnej techniky
  • preberanie materiálu
  • uskladňovanie materiálu
  • príjem materiálu a výdaj materiálu do výroby
  • expedícia hotových výrobkov

  • navýšenie základnej mzdy po 6 mesiacoch na 920 €
  • príplatky podľa zákonníka práce - variabilná odmena do výšky 15 %
  • dovolenková prémia 650 € + vianočná prémia 650 €
  • využitie bezplatnej autobusovej dopravy zo smerov Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Topoľčany, Nitra....
  • ubytovanie zabezpečené
  • možnosť týždenných záloh
  • bonus za odporúčanie kandidáta až 150€

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • preukaz VZV
  • manuálna zručnosť
  • dobrý zdravotný stav
  • samostatnosť

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Prievidza
1 150 EUR/mesiaczákladná mzda 890€ + variabilná zložka až 15% + príplatky za zmennosť

Kontaktujte nás:

Kontaktná osoba:
Ing. Peter Slovák
E-mail: poslať životopis
Mám záujem