Можливість для людей з України

Оператор виробництва сталевого дроту. Заробляй від 1000 Eur в чистому. Надається безкоштовно проживання!

900 EUR/mesiac
Zabezpečené ubytovanie
Miesto práce
Trnava
900 EUR/mesiac900 €/місяць + премія до 15% на місяць + премія за відвідування всіх змін 80 €/місяць + щоквартальні премії + надбавки за шум 0,72 €/год + надбавки за нічний шум 1 ,79 €/година + надбавки за роботу в суботу 1,79 €/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • управління групою виробничих верстатів та допоміжного обладнання
  • виконання операцій, пов'язаних із виробничим процесом: закріплення заготівлі, міжопераційний контроль, упаковка кінцевого продукту
  • ведення виробничіх записів
  • простий ремонт обладнання
  • зміни по 12 годин: день – ніч – 2 вихідні.

  • офіційне працевлаштування на повну зайнятість (договір, медичне, соціальне, пенсійне страхування тощо)
  • надбавки згідно із законом (надурочна робота, нічні зміни, робота у вихідні та свята, надбавка за шум тощо)
  • вступне навчання робочого процесу (повністю оплачуваний робочий час)
  • БЕЗКОШТОВНЕ проживання
  • обіди в їдальні за 1 євро, перекус (багета) за 0, 50 євро
  • 13 зарплата
  • спортивні заходи для працівників
  • можливість кар'єрного розвитку.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Najväčší nezávislý producent a dodávateľ drôtu a kordu na svete a je celosvetovo aktívny v progresívnych metódach spracovania kovu a povrchovej úpravy materiálov. So sídlom v Európe a centrálou v Belgicku. Generuje predaj vo výške 4 miliardy EUR a zamestnáva 29 000 ľudí v 120 krajinách sveta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Trnava

Mgr. Peter Andraško

+421917131685

[email protected]

Mám záujem
ID: 4541705  Dátum zverejnenia: 20.3.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac