Hľadáme strojníka do kmeňa spoločnosti s platom až 1150€! Ponuka vhodná aj pre absolventov!

1 150 EUR/mesiac
Miesto práce
Plavecký Štvrtok
1 150 EUR/mesiac4,31/hod + výkonnostná prémia + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných strojníkov do výroby papierových vreciek!
Pracovná pozícia zahŕňa nasledovné úlohy:
  • obsluha, údržba, oprava a nastavovanie strojov,
  • nastavovanie potlačí podľa požadovaných odtieňov vzorkovníka,
  • odbaľovanie a príprava materiálu,
  • pravidelné čistenie stroja a jeho súčastí,
  • zodpovednosť za preventívnu údržbu,
  • evidencia údajov a etiketovanie.

Práca je na 3 a 4 zmeny.
Pozícia strojníka je vhodnejšia pre mužov.

  • pracovná pozícia do kmeňa spoločnosti
  • možnosť ubytovania
  • výkonnostná prémia do 400€
  • 13. a 14. plat vyplácaný po skúšobnej dobe

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba celulózy, papierenských výrobkov

Firma sa zaoberá výrobou papierových vreciek na potravinárske účely, napr. na balenie pečiva alebo cukroviniek.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • flexibilita,
  • farbocit,
  • komunikatívnosť,
  • technická a manuálna zručnosť,
  • znalosti stavby vreckových automatov,
  • znalosti postupov výroby vreciek,
  • ovládanie technológií potlače.

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Ing. Peter Slovák

[email protected]

Mám záujem