Nájdite si super prácu ešte dnes!

Pracuj v stabilnej automobilke na 3 zmeny ako montážny pracovník: Plat až 1250€/mesačne! Bonus do 220€!

1 250 EUR/mesiac
Zabezpečená doprava
Zabezpečené ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných montážnikov na:
  • obsluhu montážnej linky
  • skrutkovanie, zváranie, nitovanie
  • prácu v lakovni a v lisovni
  • zváračské práce
  • vizuálnu kontrolu

Práca je na 3 zmeny.

  • príplatky za nočné zmeny
  • možnosť čerpania týždenných záloh
  • 13. plat
  • individuálna prémia do výšky 220€
  • zabezpečená doprava
  • zabezpečené ubytovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

  • manuálna zručnosť
  • pracovitosť
  • výborný zdravotný stav
  • zodpovednosť

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 250 EUR/mesiac850 € základ mzdy + 220 € prémie + príplatky za nočné zmeny vo výške 60€ - 120€ + príplatky podľa zákonníka práce

Kontaktujte nás:

Kontaktná osoba:
Ing. Peter Slovák
E-mail: poslať životopis
Mám záujem