Nájdite si super prácu ešte dnes!

Voľné miesta na pozícii strojník so mzdou 1150€! Ubytovanie zabezpečené!

1 150 EUR/mesiac
Zabezpečené ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do výroby papierových vrecúšok hľadáme strojníkov na obsluhu, jednoduchú údržbu a nastavovanie strojov na výrobu a potlač papierových vrecúšok.

Náplň práce:
nastavovanie a údržba strojov
príprava materiálu do výroby
vedenie denných produkčných záznamov
udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
zastupovanie operátorov počas prestávok

zamestnanie priamo v kmeni spoločnosti
ubytovanie zdarma
výkonnostná prémia do 400€
13. a 14. plat vyplácaný po skúšobnej dobe

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

flexibilita
technická a manuálna zručnosť
skúsenosť s nastavovaním výrobných strojov - veľká výhoda!
ovládanie technológií potlače

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Myjava
Termín nástupu
ihneď
1 150 EUR/mesiac1 150 EUR/mesiac 4,31€/hod + výkonnostná prémia až do 400 € + príplatky nad rámec zákona

Kontaktujte nás:

Kontaktná osoba:
Mgr. Adriána Palíková
Tel.: +421948940307
E-mail: poslať životopis
Mám záujem