Nájdite si super prácu ešte dnes!

Poď pracovať ako vodič VZV! Mzda až 1210€!

1 210 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha VZV
nakládka a vykládka kamiónov
premiestňovanie materiálu, ukladanie paliet do stohov / regálov
zásobovanie výrobných liniek prostredníctvom VZV a distribučných súprav vedených vláčikmi / ťahačmi
vytváranie zoskupení z prepraviek podľa prebaľovacích predpisov
informovanie GAP lídra o všetkých aktuálnych a potenciálnych problémoch

základná mzda 890€ (ťahač) alebo 960€ (VZV)
motivačný bonus až 165€
príplatky za poobedné zmeny a ostatné zákonné príplatky
príspevok na dochádzanie
práca v čistom prostredí
možnosť týždenných záloh
bonus za odporúčanie kandidáta až 150€

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

preukaz VZV,
samostatnosť,
zodpovednosť a spoľahlivosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
ihneď
1 210 EUR/mesiaczákladná mzda 890€ (ťahač) / 960€ (VZV)+ motivačný bonus až 165€

Kontaktujte nás:

Kontaktná osoba:
Mgr. Adriána Palíková
Tel.: +421948940307
E-mail: poslať životopis
Mám záujem