Zvárač s odmenou až 13 €/h + výkonnostné bonusy. Práca na živnosť. Zabezpečené ubytovanie.

Od 10 EUR/mesiac
Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
živnosť
Od 10 EUR/mesiacNástupná mzda 10,5 €, navýšenie na 12 € po 3 mesiacoch a po 6 odpracovaných mesiacoch navýšenie na 13 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme pracovníkov - zváračov - na výrobu oceľových nosníkov (ZM-1).

Náplň práce:
  • ručné zváranie
  • kontrola kvality zvarov
  • oprava zvarov

Voľné miesta máme aj pri obsluhe zváracích automatov a lisov - odmena pri tomto výkone práce je odlišná.

Zaujímavé finančné ohodnotenie
  • pri spokojnosti s výkonom, navýšenie odmeny
  • najvyššia možná sadzba až 13 €/h
  • mesačné výkonnostné bonusy až 300 €
  • práca na živnosť

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

  • samostatnosť
  • logické myslenie
  • flexibilita
  • fyzická zdatnosť
  • ochota dochádzať do zamestnania

Na ubytovanie uprednostňujeme uchádzačov s vlastnou dopravou do práce.

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
živnosť

Mgr. Peter Andraško

+421917131685

[email protected]

Mám záujem