Nájdite si super prácu ešte dnes!

Dlhodobá spolupráca na TPP. Jednoduchá práca v plastovej výrobe so mzdou až 1085 €! Práca vhodná aj pre absolventov.

1 050 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • činnosti spojené s výrobou nárazníka zahŕňajú :
vŕtanie, zváranie, lepenie, skrutkovanie, vybíjanie, klipovanie, lakovanie a leštenie,
  • samozrejmosťou je vizuálna kontrola vyrobených dielov,
  • nakladanie/vykladanie dopravníkov,
  • práca na rôznych úsekoch podľa potreby výroby,
  • práca v trojzmennom režime.

  • práca v stabilnej spoločnosti a čistom prostredí
  • 13. plat
  • 8 hodinové zmeny
  • možnosť kariérneho rastu
  • rôznorodá práca
  • motivačné odmeny
  • zabezpečená strava v závodnej jedálni / 1 €
  • príspevok na dopravu 0,66€/deň
  • možnosť čerpania pravidelných záloh
  • odmena až 150€ za odporučenie nového kandidáta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • manuálna zručnosť,
  • spoľahlivosť,
  • pracovitosť,
  • ochota pracovať na 3 zmeny,
  • ochota dochádzať do zamestnania.

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Hlohovec
1 050 EUR/mesiacZákladná mzda 855 € + motivačná odmena 165 € + zákonné príplatky za zmennosť

Kontaktujte nás:

Kontaktná osoba:
Mgr. Peter Andraško
Tel.: +421917131685
E-mail: poslať životopis
Mám záujem