Obsluha lisov - výroba WC dosiek. Možnosť záloh.

1 000 EUR/mesiac
Miesto práce
Prešov
1 000 EUR/mesiaczákladná mzda 4,30 €/h + dochádzkový bonus + osobné ohodnotenie + výkonnostný bonus + príplatok za sťažené prostredie + príplatky nad rámec zákona + kvartálny bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovných zamestnancov na obsluhu lisu.

Náplň práce:
  • výroba plastových výliskov
  • orezávanie prestrekov na výliskoch
  • oprava plastových výliskov
  • priebežná kontrola výlisku
  • brúsenie výliskov
  • práca na 3 zmeny

Neváhaj a začni zarábať už hneď teraz. Odpovedáme na každú žiadosť.
Práca je vhodnejšia pre mužov.

Okrem personálneho servisu počas celého trvania pracovného pomeru získaš:
  • stabilné zamestnanie
  • prácu v super kolektíve, atmosféra malej výroby
  • dochádzkový bonus: mesačný 70 € a kvartálny 90 €
  • osobné ohodnotenie 10 % mzdy
  • výkonnostný bonus 30 % mzdy
  • príplatok za sťažený výkon práce (deň - 0,72 €/h a noc - 1,79 €/h)
  • letnú dovolenkovú prémiu
  • zimnú dovolenkovú prémiu
  • pravidelné zálohy
  • bonus za odporúčanie kandidáta
  • fixný príplatok za prácu v sobotu 9,96€ a 100% z priemernej hod. mzdy
  • fixný príplatok za prácu v nedeľu 13,28€ a 100% z priemernej hod. mzdy
  • navýšenie mzdy po zaškolení (pri obsluhe dvoch lisov súčasne)

Všetky informácie sa dozviete pri osobnom stretnutí, na našej pobočke v Prešove.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Uchádzači o zamestnanie musia spĺňať tieto požiadavky:
  • chuť pracovať
  • skúsenosť s prácou na vstrekolisoch a lisoch výhodou
  • ochota pracovať na 3 zmeny
  • dochvíľnosť
  • pravidelná dochádzka
  • ochota pracovať v tíme
  • manuálna zručnosť

Prijmeme aj absolventov.

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Prešov

Daniel Gazdačko

+421948925330

[email protected]

Mám záujem